Новини світу. 20 березня. США. Колишній керівник прес-служби Білого дому, Хелен Томас, звинуватила євреїв у захопленні влади ще рік тому після чого, залишила свою посаду керівника прес-служби Білого дому.

США, Ізраїль
Людина яка півжиття пропрацювала в Білому домі повинна знати про що говорить

Сталося це після провокаційних висловлювань рабина і блогера, що євреї повинні “зробити пекло з Палестини” і ще “піти додому” в “Польщу, Німеччину й Америку і всюди”. На цьому тижні, Хелен, дала інтерв’ю журналу “Playboy”.

Знаменита американська журналістка, 89-річна Хелен Томас, заявила, що не жалкує про коментарі, які поставили хрест на її кар’єрі.

“Я знала точно, що я роблю” – сказала Хелен. “Я досягла точки неповернення і хотіла сказати правду”. Вона докладно розповіла про ситуацію в Палестині, її почуттях, про американську підтримку Ізраїля.В процесі бесіди журналіст видання попросив повторити її найяскравіші коментарі, в яких вона говорила про вплив євреїв на американське життя.

“Євреї, використовують владу у своїх цілях, і у них є влада в кожному напрямку”, сказала вона Плейбою. “Влада над Білим домом, влада над Конгресом … Все знаходиться в кишені ізраїльських лобі, які фінансуються багатими прибічниками, включаючи тих з Голлівуду. Та ж сама річ з фінансовими ринками. Є повний контроль …, Це не два відсотки. Це – дійсно міць, коли Вам належить Білий дім, коли Вам належать інші інструменти влади з точки зору Вашого політичного переконання. Звичайно, у них є влада. (Інтерв’юеру) Ви не заперечуєте це. Ви єврей, чи не так? ”

У Хелен також були деякі спірні питання про увічнення пам’яті Голокосту.

“Немає жодних проблем з пам’яттю про це, але чому ми повинні постійно пам’ятати?”, – сказала вона. “Я маю на увазі, якщо вони збираються помістити музей Голокосту в кожне місто в Німеччині, це мене влаштовує. Але ми не брали в цьому участь. Чому ми повинні продовжувати платити таку високу ціну і чому вони продовжують пригнічувати палестинців? Євреї коли-небудь озираються на себе? Чому вони завжди праві? Вони пригноблювалися протягом всієї історії, про це я знаю, але хто в цьому винен? Їх постійно переслідують. Це правда, але можливо вони самі у цьому винні? Вони не повинні використовувати це, щоб домінувати”

Джерело Newsland

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.