Новини економіки. 2 березня. Європейський Союз має намір виділити Україні 470,05 млн євро на програми, пов’язані зі зміцненням верховенства права, сприяння набранню чинності запланованою угодою про асоціацію між Україною і ЄС, а також сприяння стійкому розвитку в 2011-2013 роках.

закон
ЄС хочуть профінансувати верховенство права в Україні

Про це сказано в повідомленні першого віце-прем’єр міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва.

У рамках візиту в Брюссель (Бельгія) у середу Клюєв і європейський комісар з питань розширення ЄС і європейської політики сусідства Штефан Фюле підписали меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів і Єврокомісією щодо Національної індикативної програми допомоги ЄС для України на 2011-2013 роки.

Програма передбачає спрямування допомоги за 3 пріоритетними напрямками – належне управління і верховенство права; сприяння набранню чинності угодою про асоціацію між Україною і Євросоюзом, яка передбачає, у тому числі, створення зони вільної торгівлі; а також стійкий розвиток країни (енергетика, навколишнє середовище, транспорт, регіональний розвиток).

На думку Клюєва, секторальна бюджетна підтримка з боку ЄС є дієвим механізмом прискорення стратегічних реформ в Україні.

Як повідомляло агентство, раніше ЄС висловлював намір виділити Україні 1,2 млрд гривень на розвиток транспортної галузі і охорону навколишнього середовища протягом 2011-2014 років.

Джерело УН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.