Новини політики. 27 березня. Україна хотіла б, щоб Європейський Союз збільшив фінансування для проведення реформ, необхідних у процесі євроінтеграції.

Костянтин Грищенко
Костянтин Грищенко

Про це в суботу ввечері заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, виступаючи у рамках Брюссельського форуму на засіданні, присвяченому Європейській політиці сусідства.

“Ми зараз перебуваємо у процесі модернізації країни. Програма реформ, яка відповідає цінностям і стандартам Європи, є пріоритетом для уряду, і це – непростий процес. Ми бачимо необхідність підтримки в цьому”, – сказав він.

За словами Грищенка, у попередніх хвилях розширення країни, що отримали від Євросюзу статус кандидата, одержували фінансову допомогу в розмірі близько 30 євро на одного жителя, тоді як Україна одержує лише 3 євро.

Зазначивши, що українська влада розуміє, що “поїзд з винятковими квитками вже пішов”, Грищенко заявив, що “Східне партнерство” повинне наповнюватися не лише ідеями.

За його словами, якщо “Східне партнерство” “живитиметься виключно ідеями, якими б благородними вони не були”, Україна не вважатиме його корисним для досягнення своєї мети – членства в ЄС.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.