Новини України. 11 березня. Народний депутат, лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк вважає, що опозиції в парламенті вдасться зібрати 150 підписів для ініціювання у Верховній Раді питання про недовіру Кабінету міністрів.

Яценюк
Яценюк: Азаров втратив час на реформи

«Цей уряд повинен бути відправлений у відставку. Опозиція зібрала вже близько 130 підписів», – сказав він в інтерв’ю журналістам 11 березня у Вінниці, передає прес-служба “Фронту змін”.

Арсеній Яценюк заявив, що час для реформ цим урядом утрачений безповоротно.

«Усі реформи цього уряду звелися до підвищення цін на продукти, на газ, до підвищення тарифів, збільшення безробіття і податків. Висновок тільки один – цей уряд повинен бути відправлений у відставку. І що швидше Янукович це зрозуміє, то більше шансів повернути країну на шлях розвитку», – підкреслив лідер «Фронту Змін».

«Я думаю, що опозиція збере необхідних 150 підписів (для внесення в парламент резолюції про недовіри уряду. – ред.). Я чудово розумію, що в опозиції немає 226 голосів, щоб відправити уряд у відставку. Саме тому вона і є опозицією. Але я чудово розумію, що сьогодні в суспільства є не просто вимога, а категорична вимога якісної зміни курсу розвитку країни», – підсумував він.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк ініціював розгляд у Верховній Раді резолюції недовіри Кабінету міністрів. Проект постанови парламенту «Про відповідальність Кабінету Міністрів України» Арсеній Яценюк надіслав лідерам усіх парламентських фракцій.

Згідно зі статтею 87 Конституції України, статтею 13 Закону «Про Кабінет міністрів України» та статті 231 Регламенту Верховної Ради, для ініціювання розгляду питання про відповідальність уряду та прийняття резолюції недовіри Кабміну парламенту потрібно зібрати не менш ніж 150 підписів народних депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.