Новини України. 1 березня. Лідер “Фронту змін”, народний депутат України Арсеній Яценюк вважає, що нафтотрейдер “Лівела” працює під заступництвом Кабінету Міністрів.

Арсеній Яценюк
Яценюк: "Лівела" працює під заступництвом Кабміну

Про це він заявив сьогодні в бесіді з журналістами, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“На моє переконання, компанія “Лівела” контролюється безпосередньо Прем’єр-міністром і урядом, оскільки вони не можуть працювати просто так, я в це не вірю. Якби уряд хотів заблокувати діяльність цієї компанії, вже вся митниця на рогах стояла б, і вже були б порушені десятки кримінальних справ”, – зазначив Яценюк.

Народний депутат нагадав, що лідер фракції НУНС Микола Мартиненко ініціює створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді щодо діяльності компанії “Лівела”.

“Але для того, щоб нам створити тимчасову слідчу комісію, потрібно отримати пропозиції від усіх фракцій щодо персонального складу комісії. Ці певні труднощі в регламенті, напевно, спеціально зроблено, адже якщо вони не дадуть персоналій, то слідчу комісію створити буде неможливо”, – додав Арсен Яценюк.

Нагадаємо, Державна митна служба України з середини серпня 2010 року розпочала оформлення партій світлих нафтопродуктів, що ввозяться нафтотрейдером “Лівела”, без акцизного збору та ПДВ, що здійснено після низки судових рішень на користь компанії.

Вищий адміністративний суд України рішенням від 22 грудня 2010 залишив у силі податкові пільги для “Лівели”, зокрема, на безподаткове ввезення в країну нафтопродуктів. У рішенні суду йдеться, що воно остаточне і оскарженню не підлягає.

За деякими даними, фірма “Лівела” пов’язана з нардепом-регіоналом Володимиром Зубиком. Велику матеріальну вигоду від діяльності нафтотрейдера нібито отримала група “Приват”, яка контролює три з шести українських НПЗ і має розгалужену систему АЗС. “Лівела” імпортувала без мита нафту, яка була перероблена на Кременчуцькому НПЗ, підконтрольному групі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.