Новини України. 3 березня. Сьогодні Президент України Віктор Янукович підписав указ, який скасовує обов’язкове застосування голографічного захисту документів і груп товарів.

голограми, паспорт, документ
Янукович скасував голограми для низки документів

Про це повідомили високопоставлені джерела в адміністрації президента, передає Дзеркало тижня.

У тексті документа говориться про визнання таким, що втратив чинність, указу президента України від 15 листопада 2000 року № 1239 «Про захист документів і товарів голографічними захисними елементами».

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні 9 лютого вирішив відновити державний контроль над виробництвом захисних знаків і документів суворої звітності. Кабмін рекомендував главі держави визнати такими, що втратили чинність, деякі укази з питань захисту документів і товарів голографічними захисними елементами.

Раніше, в листопаді минулого року, повідомлялося про готовність проекту указу президента про скасування обов’язкового застосування голографічного захисту документів і груп товарів.

У пояснювальній записці до проекту указу говорилося, що прийняття цього указу зумовлене необхідністю зменшення фінансового навантаження на суб’єкти господарювання, відзначає видання.

Як відомо, в Україні діє 88 видів голограм для найрізноманітніших видів документів суворої звітності, які щороку закуповуються в інтересах держави в мільйонних екземплярах. В інтерв’ю “Дзеркалу тижня. Україна” голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський оцінив розмах «викачування» концерном ЄДАПС коштів з України в 8 мільярдів гривень на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.