Новини України. 21 березня. Президент України Віктор Янукович вимагає негайно переглянути перелік всіх послуг, які надають підрозділи МВС, і зокрема – Державтоінспекція.

Анатолій Могильов, міністр, МВС
Янукович незадоволений відомством Могильова через необґрунтовані ціни на послуги ДАІ

Про це він заявив сьогодні під час засідання керівної ради Комітету з економічних реформ, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“У мене складається враження, що адміністративні послуги надає будь-хто за ціною, яка взята зі стелі. За що вам повинні дякувати люди, якщо ви їх змушуєте платити за те, що їм не потрібно”, – підкреслив Янукович.

Найбільшу кількість посередників, за словами президента, зосереджено навколо Міністерства внутрішніх справ, Державного агентства земельних ресурсів та Міністерства юстиції України. Глава держави назвав неприпустимою ситуацію, коли вартість окремих послуг, які надає ДАІ протягом декількох хвилин, досягає половини місячної заробітної плати лікаря або вчителя.

“Так, вартість ініційованої заміни посвідчень водіїв для виїзду за кордон складає близько 500 грн. За що? За заміну одного папірця протягом 5-10 хвилин?” – підкреслив Президент.

Меж здорового глузду, на думку глави держави, досягає також вартість переоформлення документів під час продажу автомобіля або заміни технічного паспорта.

“Про яку соціальну справедливість може йти мова? Що ви зробили для людей, щоб обдирати їх? Вимагаю невідкладно переглянути перелік всіх послуг, які надають підрозділи МВС, і зокрема – Державтоінспекція чи їх госпрозрахункові підприємства, привести їх вартість до обгрунтованого мінімуму, скасувати зайве”, – закликав Президент.

Детальний звіт про виконання цього завдання глава держави очікує отримати від Міністра внутрішніх справ та Першого віце-прем’єр-міністра через місяць, підкресливши, що “це має бути звіт про завершення роботі і конкретні результати, а не про вжиті заходи”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.