Новини України. 21 березня. Віктор Янукович ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2011 року «Про гуманітарну місію України у зв’язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії».

Янукович ввів у дію рішення РНБО щодо евакуації українців з Лівії

Відповідний Указ розміщено на сайті Президента.

Зокрема в рішенні РНБО йдеться про необхідність вжити невідкладних заходів щодо здійснення евакуації українських громадян з Лівії до сусідніх з нею держав. Крім того передбачається евакуація громадян великим десантним кораблем «Костянтин Ольшанський» та здійснення гуманітарної місії в Лівії.

Подаємо текст рішення РНБО:

РІШЕННЯ
від 19 березня 2011 року

Про гуманітарну місію України у зв’язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії

Виходячи з розвитку ситуації у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії (далі – Лівія) та необхідності забезпечення безпеки українських громадян, які перебувають на території цієї держави, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо матеріального та фінансового забезпечення гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

2. Міністерству закордонних справ України підтримувати постійний контакт з міжнародними партнерами України для одержання інформації щодо виконання Резолюцій Ради Безпеки ООН №1970 від 26 лютого 2011 року та № 1973 від 17 березня 2011 року, а також для координації дій з евакуації громадян України з Лівії.

3. Міністерству оборони України вжити заходів для забезпечення евакуації громадян України з Лівії з використанням великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський».

4. Міністерству інфраструктури України, Міністерству закордонних справ України вжити невідкладних заходів щодо здійснення евакуації українських громадян з Лівії до сусідніх з нею держав, у тому числі із залученням в установленому порядку українських та іноземних суден, які знаходяться в Середземному морі.

5. Міністерству надзвичайних ситуацій України забезпечити готовність державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України» до участі у здійсненні рятувальних операцій у Лівії.

6. Міністерству оборони України, Міністерству надзвичайних ситуацій України вжити заходів щодо забезпечення готовності літаків ІЛ-76МД та АН-26 «Віта» до здійснення гуманітарної місії в Лівії.

7. Міністерству внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо запобігання нелегальній міграції у зв’язку з подіями у Лівії.

Голова Ради національної безпеки і оборони України В.ЯНУКОВИЧ
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Р.БОГАТИРЬОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.