Новини світу. 25 березня. Японія. Японські мафіозі почали патрулювати постраждалі від землетрусу міста, охороняючи жителів від мародерів.

Якудза допомагає країні після катастрфи

У японських провінціях, які найсильніше постраждали від потужного землетрусу і цунамі, навіть відома місцева мафія, як може, допомагає потерпілим.

Основні клани якудза сформували спеціальні загони для підтримки порядку, які разом з поліцією днями і ночами патрулюють вулиці зруйнованих міст.

Поставляючи продовольство, воду і ковдри в спустошені райони на двотонних вантажівках і будь-яких підручних транспортних засобах, члени мафії не кричать про свої подвиги.

Один з мафіозних кланів якудза поставив понад 40 тонн гуманітарної допомоги по всій країні, інший – відкрив свої офіси в Токіо для всіх, хто опинився в скрутному становищі після землетрусу, як розповів автор книги про організовану злочинність в Японії Джейк Аделштайн.

“У часи кризи зникають якудза, цивільні особи або іноземці. Залишаються просто люди, і ми повинні допомагати один одному”, – сказав в ході телефонної розмови з Аделштайном один з ватажків японської мафії.

Джерело Лайф ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.