Новини сіту. 8 березня. Військове втручання в події, що відбуваються в Лівії, може призвести до початку третьої світової війни, заявив міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні в інтерв’ю італійським ЗМІ.

Світу загрожує Третя Світова війна

Зазначимо, раніше представник США при ООН Сьюзан Райс 1 березня заявила, що США з партнерами по НАТО обговорюють можливість військового втручання в ситуацію в Лівії.

Прем’єр Великобританії Девід Кемерон заявляв, що не виключає застосування військової сили проти Каддафі, а представники Пентагону повідомляли, що США здійснюють перегрупування військово-морських і військово-повітряних сил навколо Лівії.

“Мене не стільки турбує президент Обама, скільки відомі прихильники війни, які віддають перевагу найкоротшому шляху, не віддаючи собі звіту в тому, що військове втручання означало би Третю Світову війну”, – заявив італійський політик.

Він зазначив, що серйозна військова акція, особливо з боку США, не призвела б ні до чого іншого, як до створення коаліції арабських держав, наслідки чого були б руйнівними.

“Я б усіма способами намагався запобігти такому сценарію, зробивши ставку на інші можливості”, – вказав глава італійського МВС.

Мароні також підкреслив важливість економічної участі міжнародного співтовариства у стабілізації ситуації в Північній Африці і на Близькому Сході.

Нагадаємо, влада Італії нещодавно оголошувала про підготовку “військової операції” для евакуації своїх громадян з Лівії, де масові заворушення переросли в громадянську війну.

Як відомо, з середини лютого в Лівії почалися масові акції з вимогою зміни лідера країни Муамара Каддафі, який править країною вже більше 40 років. Акції переросли у збройне громадянське протистояння. За даними міжнародних організацій вже загинули до шести тисяч людей, близько чотирьох тисяч отримали поранення.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.