Новини технологій. 19 березня. Спроба встановити пакет оновлень Service Pack 1 для операційної системи Windows 7 може призвести систему користувача в неробочий стан, повідомили представники компанії Microsoft.

Windows 7
Через оновлення Microsoft, Windows 7 може не завантажуватись

Service Pack 1 – збірник виправлень помилок та вразливостей для операційної системи Windows 7, який вийшов в кінці лютого 2010 року і поширюється через сервіс Windows Update. За замовчуванням операційна система Windows завантажує такі оновлення автоматично, і тому незабаром після виходу Service Pack 1 ряд користувачів зіткнувся з проблемами під час встановлення. Помилка при оновленні з кодовою назвою “0xc0000034” приводила до того, що користувач вже не міг повторно завантажитися в систему.

На сайті Microsoft з’явилася стаття, що описує процедуру відновлення системи після невдалої установки Service Pack 1. Тим не менше, поки що представники Microsoft не можуть точно сказати, яких користувачів може торкнутися дана проблема, і коли вона буде вирішена.

Користувачам Windows 7 необхідно перевірити, чи встановлено Service Pack 1 на їхній системі. Тим, у кого оновлення вже встановлено, можна не боятися даної проблеми. Користувачам, у яких Service Pack 1 ще не встановлений, рекомендується відключити автоматичне оновлення системи аж до вирішення даної ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.