Новини шоу-бізу. 8 березня. Найбільш високооплачуваний американський актор знятий з рейтингового проекту компанії Warner Brothers за образи керівництва і вживання наркотиків.

Чарлі Шин звільнений

У понеділок керівництво корпорації Warner Brothers все ж ухвалило рішення відсторонити актора Чарлі Шина від зйомок у серіалі “Дві з половиною людини”.

Протягом тижня представники адміністрації компанії сумнівалися, чи варто приймати такі кардинальні заходи, оскільки проект є одним з найприбутковіших для них на даний момент, однак сам Шин не залишив їм вибору.

Раніше, актор був лише відсторонений від зйомок у зв’язку з тим, що дозволив собі публічні образи на адресу продюсера і співавтора сценарію серіалу – Чака Лоррі.

Але скандально відома зірка вирішила не зупинятися на “досягнутому”.

Упродовж минулого тижня Шин взяв участь у низці інтерв’ю на радіо і ТБ, кожне з яких, за свідченнями більшості ведучих, він проводив у дещо дивній, “маніакальній” манері.

У багатьох глядачів склалося враження, що твердження Шина про “повну свободу від наркотиків” помітно перебільшені, про що вони писали в коментарях на форумах.

У керівництва компанії також накопичилися претензії до зірки з приводу зловживання забороненими препаратами.

Давно відомий факт, що Чарлі Шин є частим відвідувачем реабілітаційних центрів.

Останній його такий візит відбувся в січні цього року, після чого, як стверджує актор, він остаточно звільнився від наркотичної залежності.

Дізнавшись про рішення компанії, Шин намагався здаватися абсолютно незворушним.

“А що, це дуже навіть хороші новини! Мені не доведеться більше носити ці безглузді сорочки, врешті-решт”, – прокоментував актор постанову керівництва корпорації.

Warner Bros. Не збирається закривати свій рейтинговий проект і буде шукати заміну Чарлі.

Джерело Лайф ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.