Новини політики. 29 березня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко запевняє, що Європа не знає, яку Україну збирається до себе пустити.

Юлія Тимошенко
Ви подивіться на їхні переламані носи - Тимошенко про депутатів

Про це заявила в ефірі телеканалу ICTV.

“Вони не знають, кого вони пускають, з якими порядками і правилами. Що ми будемо робити, коли зникне кордон і появиться безвізовий режим, хто до них поїде і з яким метою і цінностями?”, – зазначила Тимошенко.

“В парламенті сидять вишибали. Ви ж подивіться, вони не депутати. Вони всі з переламаними носами, з отакими вухами, знаєте, як у відповідних певних хлопців, вони більшу частину свого часу не в парламенті проводять, а в спортзалах і ресторанах”, – заявила політик.

“Ми мусимо зробити свою домашню роботу. Жодного разу президенти не хотіли зробити це докінця”, – додала вона.

Політик уточнила, що за 20 років незалежності в Україні побудований кримінально-клановий устрій.

“Наші клани всиновлюють президентів за лічені хвилини, і потім вони перетворюються в синів. Вони ніколи не розраховували на те, що я буду до них відноситись, як всі попередні президенти. Вдочерити їм нікого в цій країні не вдасться”, – заявила Тимошенко.

“Вся машина, якою вони володіють (засоби масової інформації, мільярдні кошти, парламент, суди) були пущені для того, щоб не дати мені з ними поговорити так, як з ними треба було поговорити з десяток років тому. Я все одно це зроблю”, – додала вона.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.