Новини культури. 25 березня. Росія. Юрій Шевчук виступив на підтримку Артемія Троїцького, на якого подав до суду колишній інспектор третього спецполку ГИБДД майор Микола Хованський.

Шевчук прийшов в суд засвідчити "самого поганого мента"

Екс-даїшник має намір оскаржити звання “самого поганого мента Росії“, яке нібито дав йому музичний критик, і вимагає від відповідача півмільйона рублів за образу честі та гідності. Екс-міліціонер відомий тим, що першим прибув на місце ДТП, в якому загинули дві жінки, і заявив, що Mercedes віце-президента ЛУКОЙЛу Анатолія Баркова в аварії не винен.

Як повідомив сам Троїцький, він налаштований «дуже весело і по-бойовому», від своїх слів відмовлятися не має наміру, оскільки, на його думку, нічого образливого в «спокійному, зворушливому й літературному слові «поганий» немає».

Нагадаємо, Троїцький на концерті ДДТ в День міліції, на якому вони разом з Юрієм Шевчуком вручали антипремії гіршим міліціонерам “за аналогією з “Оскаром” і “анти-Оскаром”, озвучив такі визначення, як “менти погані” і “перевертні в погонах”.

Крім того, з позовом про захист честі і гідності до суду звернувся учасник “Агати Крісті” Вадим Самойлов, якого Троїцький назвав у програмі на РЕН ТВ “дресированим пуделем при Суркові”.

Джерело Топ Ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.