Новини політики. 25 березня. Представники російських рухів в Україні просять російських політиків посприяти в створенні й фінансуванні своєї партії в Україні.

Росія, Україна
Росіяни хочуть створити російську партію в Україні

Про це йшлося в ході круглого столу в Державній думі РФ.

“Я впевнений, що протягом 5 років в Україні буде створена єдина організація російських співвітчизників. І впливова єдина проросійська партія – істинна, справжня, а не та, яка використовує проросійські гасла в період виборчої кампанії. При цьому ми розраховуємо на вашу допомогу, на допомогу Росії“, – сказав глава “Російської громади Криму” Сергій Цеков.

Також заступник глави ради руху “Російськомовна Україна” Руслан Бортник (глава руху – депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко) заявив, що Україна потребує “величезної російської партії”.

За його словами, ця партія має отримати достатнє фінансування.

“Давайте говорити відверто – отримати достатнє фінансування в умовах України, від українських бізнесменів, практично неможливо. Ці джерела фінансування необхідно шукати десь ще або нові джерела”, – заявив Бортник.

Він вважає, що російський рух може вижити в Україні лише завдяки великій російській партії, яку, хоч би як партію Олега Тягнибока ВО “Свобода”, повинні підтримувати 3-5% населення, й вона повинна пройти до парламенту.

У свою чергу, перший заступник глави Верховної Ради Криму Костянтин Бахарєв вважає, що російський рух в Україні повинен в союзі з партією влади відстоювати права російськомовного населення, а також боротися зі спробами фальсифікації української історії.

“Російський рух повинен бути свого роду загороджувальним загоном для самої Партії регіонів: означивши свої позиції, відступ за які неможливий і неприйнятний ні за яких обставин”, – заявив він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.