Новини світу. 17 березня. Японська влада рекомендувала громадянам підготувати екстрену валізку на випадок можливого погіршення ситуації в країні.

Японія, землетрус
Японців просять приготуватися до виселення

В обов’язковому порядку кожному громадянину рекомендовано мати в запасі як мінімум два предмети: портативний радіоприймач і висококалорійні солодощі. Крім того, в екстрений набір радять включити пляшку води, спальний мішок, ліхтарик, батарейки, портативний туалет, а також деякі інші речі.

Додамо, що ситуація на атомній електростанції “Фукусіма-1” залишається критичною. Американські експерти вважають, що рівень радіації навколо пошкоджених енергоблоків на електростанції настільки високий, що працівники АЕС, які ліквідують наслідки аварії, піддаються смертельному ризику. Окремі фахівці стверджують, що масштаб потенційної загрози, яка походить від аварійної АЕС, оцінюється японською владою недостатньо адекватно.

Нагадаємо, в Японії 11 березня 2011 р.. сталася серія землетрусів, магнітуда найсильнішого склала 9,0 (за даними Японського метеорологічного управління). Це найпотужніший землетрус у Японії з XIX століття. Підземні поштовхи і подальше цунамі завдали величезних збитків північно-східним районам країни. За даними Національного поліцейського управління країни, загинули або пропали без вісті більше 15 тис. осіб. Крім того, режим НС введено на атомному комплексі в Фукусіма (станції “Фукусіма-1” і “Фукусіма-2”), де відбулися вже кілька вибухів, триває пожежа і продовжується витік радіації.

екстрена валіза

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.