Новини України. 22 березня. Дніпропетровськ. Дніпропетровський окружний адмінсуд заборонив проходження автоколони підприємницького автопробігу вулицями міста.

ДАІшники як слухняні песики заважають автомобілістам

Суд заборонив автоМайдан через те, що повідомлення було подане пізно, повідомляє сайт Майдан.

При цьому організатори акції подали заявку у п’ятницю.

На думку суду, цього часу недостатньо, щоб забезпечити безпеку руху та запобігти життю й загрозам громадян.

Однак учасники автопробігу розбилися на малі групи й поїхали до місця проведення мітингу, оскільки його суд не забороняв.

Водночас депутат Київради Олександр Бригинець заявляє, що влада Києва “шукає способи заблокувати центральну площу країни – Майдан Незалежності – з метою не допущення проведення нових акцій протесту”, зокрема, автомобільного майдану.

“Київська влада намагається уникнути цих акцій, попередньо заблокувавши Майдан незалежності. Спочатку це була металева огорожа, а зараз це технічне обладнання концертно-телевізійної акції “Майдан’s”. Шоу, згідно з рекламою, проходитиме щосуботи, але технічне обладнання залишатиметься на площі до кінця проекту”, – сказав Бригинець.

Він заявив, що проведення будь-яких акцій на Майдані Незалежності, в тому числі і “Майдан’s“, прямо заборонено в несвяткові дні рішенням Київради.

Крім того, всі події на Майдані повинні бути узгодженими з профільною комісії Київради, яку очолює Бригинець.

“Ніяких узгоджень із моєю комісією не було. Отже все що відбувається на Майдані – незаконно”, – підсумував Бригинець.

“Телеканал “Інтер“, який доклав чимало зусиль і підготував чудове шоу “Майдан’s”, був цинічно використаний київською владою, як живий щит проти очікуваних на Майдані маніфестантів”, – додав він.

Як відомо, у понеділок на Київ зі Львова та Луганська вирушив “автомайдан” “Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”.

Організатори акції заявляли, що ДАІ перешкоджає їм дістатися Києва.

Нагадаємо, що власником телеканалу “Інтер” є начальник міліції Могильов, який також мало хоче бачити акції протесту в Україні.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.