Новини України. 22 березня. Київ. Учасники багатотисячної акції протесту, яка проходила під стінами уряду в Києві, почали розходитися після того, як голова профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханів провів переговори з представниками Кабміну.

Влада знову вішає лапшу на вуха?

За його словами, ініціативна група педагогів передала Кабміну вимога про підняття зарплат, які будуть розглянуті на засіданні в середу. Також Труханів зазначив, що рішення по ставках тарифних розрядів будуть прийняті урядом пізніше.

Труханів заявив, що Кабінет міністрів на завтрашньому засіданні має ухвалити рішення про 20% надбавку до зарплат педагогам.

Відповідаючи на запитання, чи задоволені педагоги переговорами, голова профспілки сказав: «Ми будемо задоволені, коли будуть конкретні рішення”.

Нагадаємо, 22 березня, біля будівлі Кабінету міністрів проходила численна акція (більше 10 тисяч чоловік) протесту працівників освіти.

Педагоги вимагали від Кабінету міністрів і Верховної Ради забезпечити скорочення розриву між посадовим окладом працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та законодавчо встановленої мінімальної зарплатні для визначення розмірів посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників за всіма її розрядами.

Друга вимога працівників сфери освіти – розширити виплату 20-відсоткової надбавки на всі категорії педагогічних працівників. У зверненні наголошується, що уряд встановив 20-відсоткову надбавку тільки окремим категоріям педпрацівників.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.