Новини України. 1 березня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що парламентська опозиція наполягатиме на ухваленні альтернативного пакету антикорупційних законів.

Тимошенко знає, які антикорупційні закони потрібні державі

“Наша команда в парламенті внесла на розгляд три антикорупційні закони, які узгоджені з GRECO – це європейська структура, яка якраз і займається створенням системної протидії корупції”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам перед черговим відвідуванням Генеральної прокуратури.

Лідер партії “Батьківщина” також додала, що ці антикорупційні законопроекти було узгоджено з громадянським суспільством.

“Ці закони дійсно ставлять перешкоди для корупції. А те, що сьогодні запропонувала команда влади, на жаль, це є більше приховування корупції, це більше індульгенція для головних корупціонерів, і це найвищі посадовці країни”, – цитує Тимошенко прес-служба БЮТ.

Юлія Тимошенко переконана, що антикорупційні закони, запропоновані владою, спрямовані на пошук корупціонерів серед пересічних громадян.

“У відсутності правосуддя хочуть з кожного пересічного громадянина зробити корупціонера, а для найвищих посадовців цими законами дається право робити все, що вони хочуть, брати все, що вони хочуть. Саме тому ми будемо відстоювати наші законопроекти і будемо робити все для того, щоб боротьба з корупцією в Україні була справжньою, а не декоративною і не декларативною”, – резюмувала Юлія Тимошенко.

Comments

  1. Контрольно-ревизионная служба Украины выявила нарушения закона и порядка использования публичных финансов правительством Тимошенко на сумму 93 миллиарда гривен (около $ 12 миллиардов).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.