Новини України. 11 березня. Органи влади Криму закликали підприємства сфери туризму та громадського харчування до початку курортного сезону привести рівень цін у відповідність з якістю наданих послуг.

Крим пляж
Ціни в Криму мають відповідати якості послуг - Джарти

За даними інформаційного управління Ради міністрів Криму, Голова уряду Василь Джарти зазначив, що в даний час на півострові «ціна європейська, а якість такому рівню не відповідає».

«Влада працює над цим. Ми працюємо з керівництвом міст, районів, з готелями, системою громадського харчування. Думаю, вони підуть назустріч владі», – вважає він.

Василь Джарти впевнений, що «не можна жити одним сезоном, одним днем».

«Підприємці, які працюють у туристичній сфері, не повинні вести себе, як тимчасові. Ціна повинна відповідати якості. Якщо цього не буде, до недобросовісних підприємств будуть застосовуватися жорсткі заходи», – сказав прем’єр.

Як повідомлялося, у березні Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти пообіцяв, що має намір особисто контролювати цінову політику на півострові в період курортного сезону. На його думку, відпочинок у Криму має стати доступним для кожного, хто вирішив приїхати на півострів.

Джерело е-Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.