Новини технологій. 2 березня. США. Російська соціальна мережа “Вконтакте” і Rutracker (наступник Torrents.Ru) потрапили в чорний список американської влади.

ВКонтакте
"Вконтакті" - піратський ресурс

Адміністрація представника США у сфері зовнішньої торгівлі (USTR) оприлюднила список “чорних ринків” піратської продукції, який входить у щорічну доповідь про порушення прав інтелектуальної власності по всьому світу.

У списку торрент-трекерів з обов’язковою реєстрацією виявився російський Rutracker, обігнавши Demonoid, що базується в Україні. Як зазначили в адміністрації, спадкоємець Torrents.Ru є одним з 15 найбільш відвідуваних сайтів Рунета і входить в список 300 найбільш відвідуваних сайтів в Інтернеті в цілому. Лідером у цій сфері за відвідуваністю як і раніше залишається ThePirateBay.

Росію в списку USTR також представляє соціальна мережа “Вконтакте“.

“Цей сайт, який дозволяє користувачам розміщувати нелегальний контент, нещодавно був визнаний одним з п’яти найбільш відвідуваних в Росії і потрапив у список 40 найбільш популярних сайтів у світі”, – сказано в документі.

Нагадаємо, в листопаді минулого року “ВКонтакте” вже визнавався Асоціацією звукозаписних компаній Америки (RIAA) піратським сайтом. В адміністрації порталу з висновками USTR не згодні, там підкреслюють, що за контент повинні відповідати самі користувачі.

“Коли нас вперше назвали піратами в одному з подібних міжнародних звітів, ми навіть не реагували: звіт був створений асоціацією, яка має свої комерційні інтереси. Цього разу висловлюються представники адміністрації USTR, але вони далекі від реальності і не знають про наші останні нововведення в цій області “, – заявив “ВКонтактеВладислав Циплухін.

Джерело Топ ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.