Новини світу. 12 березня. ВПС лівійського лідера Муамара Каддафі в даний час обстрілюють позиції повстанців на схід від нафтового порту Рас-ель-Ануф.

Лівія, бомбардування
Каддафі бомбардує повстанців

Про повідомляє в суботу супутниковий телеканал “Аль-Джазіра”.

Раніше урядові сили в результаті запеклих боїв з повстанцями і безперервного обстрілу Рас-ель-Ануф з повітря, моря і суші змогли взяти контроль над цим стратегічно важливим портом на сході Лівії. Повстанці були змушені відійти на кілька кілометрів на схід Рас-ель-Ануф. Туди ж перемістилися й іноземні журналісти, які весь останній час знаходилися в цьому місті. ВПС Каддафі обстрілюють повстанців.

За словами очевидців, в порту Рас-ель-Ануф горять нафтові споруди, в тому числі НПЗ і велике нафтосховище.

З 15 лютого в Лівії триває народне повстання проти лідера країни Муамара Каддафі, правлячого більше 40 років. Лівія фактично розділилася на підконтрольний Каддафі Захід і Схід, який утримують збройні сили повстанців.

Для управління східними територіями противники Каддафі створили перехідну Національна раду, яка оголосила себе єдиною законною владою в країні. В останні дні віддані Каддафі війська посилили військовий тиск на повстанців відразу в декількох районах країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.