Новини України. 11 березня. У Запорізькій області шкільний вчитель зламав ніс і пошкодив кисть руки одному зі своїх учнів – неповнолітньому 1996 р.н.

напад, побиття, побили
Вчитель побив хлопця за "чмо"

Прокуратура Запорізького району Запорізької області порушила кримінальну справу вчителя, який побив 15-річного учня. Про це 11 березня повідомила прес-секретар прокурора Запорізької області Маріанна Піскунова.

Інцидент стався 15 лютого в навчально-виховному комплексі Запорізького району. На ганку навчального закладу розмовляли дев’ятикласник зі своїм двоюрідним братом. Повідомляється, що дев’ятикласник зробив братові зауваження з приводу його неохайного зовнішнього вигляду, обізвавши його “чмом”.

У цей час повз хлопців проходив молодий учитель цього ж навчального закладу. Почувши критичне зауваження дев’ятикласника, педагог подумав, що воно було спрямоване на його адресу, так як раніше між цим дев’ятикласником і вчителем виникали конфлікти.

Нічого не кажучи, вчитель ударив дев’ятикласника рукою в обличчя. Намагаючись ухилитися від подальших ударів, хлопець хотів зайти в школу, але вчитель зупинив його і ще завдав ударів в обличчя. Після цього вже в холі навчального закладу вчитель і учень боролися, впавши на підлогу, на очах у школярів та вчителів.

«Прокурорською перевіркою встановлено, що в результаті протиправних дій вчителя неповнолітньому заподіяні перелом кісток носа і поранення правої кисті. Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.125 Кримінального кодексу України, за фактом заподіяння легких тілесних ушкоджень», – зазначила Піскунова.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура Гадяча (Полтавська область) порушила кримінальну справу за фактом побиття учня місцевого професійного аграрного коледжу. 49-річний учитель фізкультури під час уроку ударив по обличчю учня, який відмовлявся виконувати фізичні вправи.

Джерело Новинар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.