Новини спорту. 22 березня. Колишній дворазовий чемпіон світу за версією WBA в суперважкій вазі росіянин Микола Валуєв прокоментував заяву чемпіона WBC в суперважкій вазі українця Віталія Кличка, зроблену після бою з кубинцем Одланьером Солісом.

Кличко не пропонував мені ніяких жалюгідних мільйонів - Валуєв

Нагадаємо, Віталій висловив готовність зустрітися з російським гігантом. «Готовий зустрітися з Валуєвим, якщо він не буде ламатися як “красна дівиця” і відмовлятися від запропонованих йому мільйонів».

– Бій з Солісом не дивився, – повідомив Валуєв в інтерв’ю кореспондентові Sportbox.ru – А чого там дивитися? Упав-опритомнів-гіпс!

– Після бою Кличко сказав, що готовий зустрітися з вами. Ваші думки щодо цього?

– А що тут особливого? Він завжди так говорить. Єдине, що у своїх висловлюваннях він згадав якісь «жалюгідні мільйони» … Я прочитав про це в газеті. Відзначу, що «мільйонів» – у множині – він мені не пропонував.

– Відновившись після травм, будете готові знову вступити в переговори з Кличком-старшим або по горло ситі минулими?

– Я не те, що від Кличка втомився. Просто, беручи до уваги перенесені операції, ще тисячу разів подумаю, чи варто взагалі повертатися на ринг. Зараз відчуваю себе нормально. Але ж я не працюю з навантаженнями. А якщо почнуть їх давати, то ще невідомо, як тоді поведе себе організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.