Новини технологій. 20 березня. Список 25 найбільш відвідуваних інтернет-ресурсів (доменів) в Україну в лютому 2011 року, як і в січні, очолив Google.

ВКонтакте
За "Вконтакті" популярніший лише Google

Про це повідомили в Інтернет-асоціації України (ІнАУ), пише Корреспондент.

Згідно з повідомленням, рейтинг найбільш відвідуваних ресурсів складений за даними дослідження компанії InMind, що виконується на замовлення ІнАУ.

За даними дослідження, середнє значення денної частки аудиторії за лютий (середньоденна частка) Google склала 62,67% відвідувачів. Далі в рейтингу розташувалися домени: vkontakte (середньоденна частка – 58,35%), mail.ru (47,4%), yandex (37,34%), odnoklassniki (28,4%), facebook.com (25,43 %). У решти доменів середньоденна частка склала менше 20%.

Лідирує Google і в рейтингу доменів, ранжированих за охопленням користувачів (частці людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс принаймні один раз за лютий). На частку цього ресурсу довелося 88,38% користувачів. На другому місці в цьому рейтингу домен mail.ru (84,99%), далі йдуть: vkontakte (84,81%), yandex (75,85%), youtube.com (69,54%), facebook.com ( 66,75%) і wikipedia.org (66%). У решти інтернет-ресурсів охоплення складає менше 50% аудиторії.

Слід враховувати, що в дослідженні ресурси google.com.ua, google.com, google.ru та інші були об’єднані в ресурс Google. Також були об’єднані: Yandex.ua, yandex.ru, ya.ru – в Yandex; Odnoklassniki.ru, odnoklassniki.ua – у Odnoklassniki; Vkontakte.ru, vk.ru – у Vkontakte.

Джерело Власти.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.