Новини України. 7 березня. Соратниця Сергія Тігіпка Олександр Кужель вважає, що у нього є шанси стати наступним президентом України.

Олександра Кужель
Кужель прогнозує президентство Тігіпкові

“У Тігіпка є серйозні шанси стати президентом України – на наступних виборах”, – сказала вона в інтерв’ю “Українській правді”.

“Мені здається, Україна не доживе до нової перемоги Януковича. Вибори можуть бути і не в 2015 році, якщо він зараз не змінить ситуацію”, – сказала вона, відповідаючи на питання про перспективи нинішнього президента.

“У мене була надія, що Янукович, щоб змінити своє минуле, створить своє майбутнє. Я з ним працювала, він дуже жорсткий. Якщо він сказав, там всі бояться. Тому я не можу зрозуміти, що зараз відбувається в Україні“, – додала Кужель.

Янукович же дійсно хоче реформ! І Тігіпко мені говорив: “Саша, якщо я тільки відчую, що це гра, що не будуть проводити реформи, а тільки заговорять – я піду. Але до останнього моменту, як він буде підтримувати реформи – я буду робити. Щоб було хоча б на чому колію прокладати”, – переказала вона.

“А говорити: “Зачекайте п’ять років, я прийду до влади…” – то вже нічого не залишиться, ні каналізації, ні пенсіонерів”, – додала Кужель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.