Новини світу. 6 березня. США. Кінорежисер Майкл Мур у суботу виступив на черговому «Дні гніву» в столиці штату Вісконсін, яка протягом останніх днів стала місцем масових мітингів профспілок проти ініціатив губернатора.

Майкл Мур

«Не здавайтеся! Ми переможемо разом!», – Проголосив Мур, якого критики називають соціалістом, виступаючи перед натовпом людей, який налічувала десятки тисяч чоловік.

Як повідомляє Associated Press, кінорежисер заявив, що «подвиг» сенаторів-демократів, які ось вже протягом багатьох тижнів не виходять на роботу і ховаються в сусідньому штаті, тим самим позбавляючи сенат Вісконсіна кворуму для роботи, увійде в підручники історії. Без кворуму сенат не може голосувати за нові ініціативи губернатора, що обмежують права профспілок.

Республіканці, в тому числі, губернатор Вісконсіна Скотт Уокер, стверджують, що бюджети штатів повинні бути скорочені через відсутність грошей. Демократи, у свою чергу, наполягають на тому, що бюджетники не повинні страждати через те, що республіканці надають податкові пільги найбагатшим американцям.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.