Новини сівту. 31 березня. Росія. У воронезькому супермаркеті померла пенсіонерка, викрита в крадіжці сирків: у 70-річної жінки стався серцевий напад.

Мізерна пенсія довела стареньку до крадіжки, а та до смерті

Ця шокуюча історія сталася 26 березня в одному з воронезьких гіпермаркетів. 70-річна Ніна Мартинова прийшла в магазин за продуктами. Пенсіонерка платила на касі за хліб і молоко, і тут до неї підійшли охоронці. Вони попросили жінку пройти в службове приміщення і там почали її обшукувати. Виявилося, що старенька намагалася пронести в кишені два глазурованих сирка.

Після такої ганьби Ніні Василівні стало погано. Вона лягла на стіл.

Як пише 5-tv.ru, співробітники служби безпеки супермаркету спочатку вирішили, що злодійка їх просто розігрує. Поки пенсіонерка повільно вмирала, охоронці продовжували займатися своїми справами. Один з них лише не давав жінці похилого віку впасти на підлогу, а інший – намагався привести її до тями нашатирним спиртом, але жінка вже була мертва.

“Результати медичного дослідження показали, що причиною смерті стала ішемічна хвороба серця, – розповів слідчий. – За результатами перевірки буде зрозуміло, чи винні охоронці магазину”.

Родичі старенької не вірять, що Ніна Мартинова могла вкрасти сирки

“Я не часто з нею спілкувалася, але можу сказати, що ніяка вона не злодійка! – Говорить похресниця померлої бабусі Ольга. – Вона до останнього працювала в пологовому будинку санітаркою. Завжди в гості приходила з подарунками. Це якесь безглузде непорозуміння! Цілком може бути, що у неї відбулося якесь помутніння або з серцем стало ще в магазині погано. От вона й забула про ці сирки. Іншого виправдання я не бачу. Хресна сама була готова віддати останнє! Це вам підтвердять усі, хто її знав”.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.