Новини світу. 27 березня. Німеччина. “Раніше це було заборонено, потім дозволено, а незабаром стане обов’язком”.

німеччина
Німецькі школи змінюють в дітей уявлення про святе

Це гірке формулювання часто повторюється в учительському співтоваристві Берліна. Справа в тому, що в 748 школах міста з’явився наступний тест на поведінку 14-15-річних школярів рекомендований земельним управлінням освітою: «Ви сидите в гей-барі. Раптом з’являється симпатичний хлопчик. Що ви зробите, щоб затягнути його в ліжко?»

Ці методичні розробки настільки глибоко проникли в шкільні коридори, що стали частиною життя вчителів та їх підопічних.

 

У 2006 році Європарламент прийняв резолюцію, що закликає боротися з гомофобією в школах і публічній сфері. У Берліні все відбувається з точністю до навпаки. Будь-яке критичне зауваження на адресу «райдужної сфери впливу» (прапор гомосексуалістів має сім кольороів райдуги) наштовхується на шалену критику.

У колах «зеленого» партійного спектру існує стійке переконання, що пропаганда гомосексуалізму, в тому числі і в школах, – річ корисна швидше, ніж шкідлива, тому що в результаті у хлопчиків нібито знижується рівень тестостерону, а відповідно, і готовність до насильства. Одне з видань Об’єднання лесбіянок і геїв Німеччини пише, що таким чином «буде остаточно викоренений неонацизм». Одностатеві зв’язки, вважають вони, – вищий прояв любові, вона змінить культуру людства, вижене шовінізм, і «гіпертрофовані сексуальні прояви», тобто любов чоловіка до жінки».

За матеріалами ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.