Новини світу. 29 березня. Німеччина. Німецький канал Pro7, який транслює “Сімпсонів”, прийняв рішення прибрати з ефіру всі епізоди, де містяться жарти, що стосуються ядерної енергетики.

Більше Сімпсони не жартуватимуть про атомну енергетику

Разом з тим, за заявою прес-секретаря Pro7, канал не буде вирізати все з електростанцією, яка є найважливішим елементом сюжету. Рішення було ухвалене в світлі останніх опитувань, які показують, що німці у світлі трагедії в Японії вкрай негативно налаштовані по відношенню до ядерної енергетики.

Крім цього, в суботу, 26 березня 2011 року, в кількох німецьких містах пройшли демонстрації з вимогою заборонити використання ядерної енергетики. У загальній складності в акціях протесту взяло участь понад 200 тисяч осіб.

Примітно, що за більш ніж 20-річну історію серіалу, в “Сімпсонах ” відбувалося безліч подій, пов’язаних з аваріями на атомній станції. Так, в одній із серій містер Бернс, власник станції, власноруч викидав ядерні відходи на дитячому майданчику. Також у воді, поруч зі станцією мешкали риби.з трьома очима. Крім цього Гомер Сімпсон регулярно ставав причиною численних аварій.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.