Новини світу. 18 березня. Росія. Відео. Закінчилося розслідування справи маніяка у формі співробітника “ГИБДД”, який орудував на півдні столиці. Слідчі довели, що його жертвами стали 39 жінок.

В Москві зловили міліціонера-серійного гвалтівника

Колишній старлей “ГИБДД” Артур Косіцин постане перед судом за напади на жінок у Москві.

Втім, сам колишній лейтенант “ГИБДД” так і не визначився з показаннями – за рік розслідування він то визнавав вину, то переконував усіх у своїй невинності.

Однак на тяжкості і кількості його звинувачень це анітрохи не позначилося: співробітники Слідчого управління СК РФ по Південному округу Москви протягом року зібрали всі докази і передали справу до суду.

В грудні 2009 року Артура Косіцина затримали по гарячих слідах, після того як він напав на москвичку в ліфті будинку.

До того часу по Південному округу Москви вже ходила чутка про маніяка, який ночами чекав жінок у темних дворах і накидався на них з ножем.

Всі постраждалі розповідали про свого кривдника одне і те ж.

“Він здоровий, як вибивала, – говорили в міліції жінки. – Дуже сильний, затискає так, що вирватися неможливо”.

Кінець пригодам збоченця поклала чергова його жертва: 32-річна москвичка не злякалася ножа, вирвалася з рук маніяка і повідомила в міліцію.

Об’їжджаючи на патрульній машині найближчі двори, жінка впізнала в темряві фігуру Косіцина, завдяки чому міліціонери затримали свого колегу.

Після арешту в міліцію посипалися нові заяви від жінок, які впізнали в Косіцині свого гвалтівника.

“Зараз розслідування завершено, – розповіло Life News джерело в правоохоронних органах. – Справа передана до суду”.

За підсумками слідства Косіцина звинуватили в чотирьох погрозах вбивства, у восьми згвалтуваннях, в 18 насильницьких діях сексуального характеру, в п’яти замахах на згвалтування й у чотирьох замахах на насильницькі дії сексуального характеру.

Слідчі з’ясували, що першу свою жертву даішник згвалтував ще в 2005 році.

Найдивніше в цій історії те, що в повсякденному житті Косіцин виявився звичайним чоловіком – люблячим, вірним. Жодна з його дівчат, з якими він зустрічався протягом чотирьох років, не підозрювала про його «друге» життя і не помічала за ним грубості або схильності до насильства.

Жінка, з якою у Косіцина був роман на момент затримання, навпаки, зі сльозами розповідала журналістам, що він – зразок ніжності, чемності і уважності і що вона не повірить у винність її коханого, поки він сам їй не зізнається в усьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.