Новини України. 1 березня. Наразі в Лівії перебуває близько 500–600 українців, які з різних причин не виявляють бажання повернутися в Україну.

Олександр Дикусаров
Дикусаров: інформація про 3 тисячі українців в Лівії перебільшена

Про це сказав на брифінгу речник МЗС Олександр Дикусаров.

Він наголосив, що на сьогодні українці, які хотіли повернутися на Батьківщину, вже скористалися тими засобами, які пропонувалися МЗС.

“У Лівії за нашими уточненими підрахунками наразі перебуває близько 500–600 громадян нашої держави, які з тих чи інших причин не виявляють бажання повернутися в Україну. Попередні цифри, які свідчили про перебування на території Лівії 2,5–3 тисяч українців, були значно перебільшеними і не ґрунтувалися на детальному аналізі всього масиву інформації”, – сказав Олександр Дикусаров.

Він також повідомив, що українцям, які прибувають з Лівії до інших країн їх транспортними засобами, посольствами України в цих країнах надається максимальна допомога для їхнього повернення на Батьківщину.

“Так, до Мальти було відряджено співробітника Посольства України в Італії, а в Мармарисі працює співробітник Консульства України в Стамбулі“, – сказав речник МЗС.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.