Новини України. 12 березня. Кримська організація Комуністичної партії робітників і селян (КПРС) 12 березня на конференції в Сімферополі створила опозиційний уряд Криму.

Леонід Грач
Партія Грача має свій уряд в Криму

Про це сказано в повідомленні прес-служби парторганізації.

Опозиційний уряд очолив представник КПРС Володимир Лисенко.

Партія також затвердила 5 віце-прем’єрів, 10 міністрів, 5 голів республіканських комітетів опозиційного уряду Криму і міністра уряду.

Опозиційна Рада міністрів Автономної республіки Крим діє на громадських засадах як консультативно-дорадчий орган Кримського республіканського комітету Комуністичної партії робітників і селян“, – повідомила прес-служба парторганізації.

Фінансування його діяльності здійснюється за кошти кримської КПРС.

Опозиційний уряд Криму має намір проводити постійний моніторинг діяльності Ради міністрів Криму та інших виконавчих органів влади регіону, готувати пропозиції, зокрема альтернативні, щодо програми діяльності і рішень Ради міністрів, які можуть бути представлені їй для розгляду.

Він також планує розробляти альтернативні пропозиції, які можуть вноситися на розгляд Верховної Ради Криму суб’єктами законодавчої ініціативи, відповідно до Конституції Криму.

Опозиційний уряд, відповідно до його положення, формується на 5 років.

Як повідомлялося, Комуністична партія робітників і селян наприкінці лютого 2011 року обрала головою ради КПРС депутата Верховної Ради (позафракційний), колишнього лідера Кримської організації Комуністичної партії Леоніда Грача замість Олександра Яковенка.

За матеріалами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.