Новини України. 24 березня. Київ. Співробітники столичного УБОЗ припинили діяльність організованої групи, що займалася ремонтом, відновленням і продажем армійської стрілецької зброї.

В Києві затримали торговців зброєю

Як повідомили в прес-службі УБОЗ Києва, троє киян віком від 38 до 67 років облаштували склади-майстерні у своїх квартирах. В одних зберігалися деталі частин і механізмів, інші займалися безпосередньо ремонтом, відновленням і пошуком покупців.

Зі слів затриманих, основним джерелом постачання зразків були спеціалізовані сувенірні магазини. Саме там закуповувалися масогабаритні макети більшості пістолетів і револьверів. Під відновлення купили навіть пістолет-кулемет ППШ.

Однак слідству ще належить з’ясувати, звідки у майстрів у величезній кількості з’явилися зовсім нові, в заводському мастилі, деталі збройових частин і механізмів, підкреслили в УБОЗі.

При проведенні санкціонованих обшуків в квартирах підозрюваних вилучено понад п’яти тисяч патронів різного калібру, більше сотні магазинів і обойм до різних зразків зброї, кілька ручних гранат різних систем з запалами, карабін Мосіна, автомат АКС-74, пістолет-кулемет ППШ, кілька пістолетів Макарова, ТТ, револьвери системи Наган, сигнальні пістолети, гранати до підствольного гранатомета, заготовки для переробки травматичних і газових пістолетів і револьверів для стрільби бойовими патронами, різні багнети-ножі і бойові ножі армійського зразка. Крім того, вилучено більше 50-ти тисяч гривень, виручених від продажу і ремонту зброї.

Стосовно членів ОГ порушено кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу про незаконне поводження зі зброєю. Зараз оперативники встановлюють джерела походження запчастин і боєприпасів. Ведеться слідство.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.