Новини України. 31 березня. Київ. З сьогоднішнього дня набуває чинності рішення Київської міської ради про обмеження продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, вина і тютюнових виробів у місцях торгівлі, облаштованих у тимчасових спорудах загальною площею менше 40 кв м.

кіоск
В Києві заборонили продаж алкоголю та тютюну в кіосках

«Місця торгівлі, облаштовані у тимчасових спорудах загальною площею менше 40 кв. м визнати не призначеними для торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, столовим вином та тютюновими виробами”, – говориться в рішенні.

Згідно з документом, у разі недотримання суб’єктами господарювання зазначених обмежень Київської міської державної адміністрації доручено анулювати дозвільну документацію на розміщення споруд у відповідність до чинного законодавства.

Основними цілями прийнятого радою рішення є впорядкування роздрібної торгівлі зазначеної продукції у МАФах (малих архітектурних формах), заборона на її продаж у місцях проведення масових заходів, а також відпрацювання питання щодо встановлення закладам торгівлі та ресторанного господарства зручного для киян режиму роботи.

Заборона на торгівлю алкоголем і тютюном у кіосках був прийнятий ще взимку. До другого кварталу підприємцям встановили адаптаційний період.

«Переконаний, що у всіх, в тому числі й підприємців, було близько трьох місяців, щоб підготуватися до таких нововведень. А прохання перенести термін введення заборони пов’язані з бажанням продавців не виконувати рішення Київради », – заявив секретар депутатської фракції «Республіка Київ» у Київраді Олексій Давиденко.

Депутат переконаний, що бажання відстрочити введення в дію заборони – це результат роботи профільних лобістів.

Нагадаємо, в даний час в Київраді знаходиться проект рішення про заборону продажу алкоголю в місті з 22:00 до 10:00. Відповідна заборона діє вже у кількох містах України.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.