Новини світу. 18 березня. Канада. На нещодавній парламентській сесії канадські психологи заявили, що педофілія є «такою же сексуальною орієнтацією, як і гомосексуалізм чи гетеросексуалізм».

Канада
Колись геїв вважали збоченцями, сьогодні люди це сприймають як належне, а зараз уже намагаються виправдати і педофілів

Про це повідомляє Християнський Мегапортал invictory.org із посиланням на Christian Telegraph і LifeSiteNews.com.

На цій сесії розглядався законодавчий акт щодо сексуальних злочинів проти дітей. Проти висловлювання про те, що педофілія є «сексуальної орієнтацій» виступив всього лише один член парламенту.

Законодавчий акт С-54 передбачає внесення поправок до кримінального кодексу Канади щодо збільшення обов’язкового за законом нижчої межі покарання за сексуальний злочин проти дітей.

На парламентській сесії 14 лютого розглядалося питання про мінімальне покарання і про те, як засуджені реагують на лікування, яке є частиною покарання. Доктор Вернон Куїнз і доктор Хуберт Ван Гіджсегхем, експерти в даному питанні, були присутні в якості свідків.

«Коли ми говоримо про терапію або коли людина проходить терапію, нам здається, що всі залишаються задоволені, але часто це – просто ілюзія, – сказав Ван Гіджсегхем, психолог, який пішов на пенсію професор Університету Монреаля. – Педофіли – це не просто ті люди, які роблять невеликий злочин час від часу, це ті люди, які борються з тим, що прирівнюється до сексуальної орієнтації, так само як і інша людина може битися з гетеросексуальністю або гомосексуальністю».

«Справжні педофіли воліють мати сексуальні відносини тільки з дітьми, а це – те ж саме, що сексуальна орієнтація. І сексуальну орієнтацію такої людини неможливо змінити, хоча вона і може стримувати себе», – сказав Ван Гіджсегхем.

Варто зауважити та звернути увагу на те, що багато педофілів все ж гвалтують дітей, коли нормальні люди до гвалтування доходять вкрай рідко, так можливо “доктор” Хуберт Ван Гіджсегхем просто намагається повісити спагетті на вуха суспільства?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.