Новини технологій. 22 березня. У Всесвітній павутині нарешті офіційно створена вулиця червоних ліхтарів.

Тепер для любителів порно з'явилася своя частина інтеренту

Ви знайдете її за сакраментальним позначенням ХХХ, схваленому ще в минулому році, а нині остаточно затвердженому інтернет-корпорацією з присвоєння імен і номерів всупереч шаленого опору з боку діячів тієї самої індустрії, які впевнені, що в кінцевому підсумку це призведе до цензури.

В інтернеті немає спеціальних доменів для класичної музики й літератури, образотворчого мистецтва і філософії, вдумливих блогів про відеоігри та природничих науках, але тепер там є особливе відділення для еротики та порно. За словами виконавчого директора флоридської реєстраційної компанії ICM Registry Стюарта Лолі (він одним з перших запропонував це зробити більше десяти років тому), “вперше у дорослої розваги з’явилася чітка веб-адреса, недоступна неповнолітнім і вільна, наскільки це можливо, від шахрайства та шкідливих комп’ютерних вірусів”.

Оскільки саме ICM Registry офіційно запропонувала це зробити, вона і буде курувати. Ххх. Стюарт Лолі планує брати за реєстрацію 60 доларів на рік і до літа, коли зона офіційно запрацює, продати не менше півмільйона адрес. Зрозуміло, ніхто не зобов’язує порноресурси прописуватися на вулиці червоних ліхтарів, але експерти переконані, що в разі відмови вони багато втратять.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.