Новини спорту. 2 березня. Після старту кампанії з продажу квитків на Євро-2012 на сайті УЄФА, в Інтернеті почали з’являтися сторінки-клони, які пропонують придбати квитки на чемпіонат. Відмінною рисою деяких ресурсів є перевернутий прапор Польщі.

ЄВРО-2012
В інтеренеті продають підробки квитків на Євро-2012

Дана помилка була зроблена навмисно, щоб на власників сайту не можна було подати до суду.

Сайти-шахраї пропонують відвідувачам придбати квитки в обхід всіх етапів захисту, створених на сайті УЄФА. Бажаючі можуть «купити перепустку» на матч, який їх цікавить без реєстрації, очікування і лотереї.

В УЄФА попереджують, що асоціація є ексклюзивним продавцем квитків на матчі чемпіонату, а квитки набуті іншим способом – підробки.

У той же час, в організації визнають, що через труднощі придбання квитків на сайті УЄФА, багато шанувальників футболу можуть спробувати купити квиток у шахраїв.

Нагадаємо, 1 березня стартував продаж квитків на Чемпіонат Європи 2012 року.

Процедура продажу квитків на фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року вперше передбачає преференції для жителів приймаючих міст. Для них виділено квоту 2000 квитків на кожен матч – тобто 32 тисячі для українців і 30 тисяч для поляків, враховуючи кількість матчів на території країн-господарів. Всі інші жителі приймаючих міст, які зареєструвалися, але не отримали квоти, візьмуть участь у спільній лотереї УЄФА.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.