Новини України. 16 березня. Хмельницький. 9 березня близько 16.00 із 10-поверхового будинку на просп. Миру, 93 у Хмельницькому на чоловіка впала бурулька.

Шматок криги проламав чоловікові череп

Непритомного його доправили до лікарні. Досі стан залишається важким.

“Володя йшов спереду. А ми з приятелем десь метр позаду, — розказує Руслан Заєць, 30 років. — Йшли стежкою під будинком, яку витоптали люди. Сюдою тисячі людей ходить. І тут секунда діла. Я спершу не зрозумів, що сталося”.

Від удару об голову лід розколовся на кілька шматків.

“Володя хотів піднятися, але падав, — продовжує Роман. — У нього носом і ротом пішла кров. Ми казали, щоб він не вставав. Викликали швидку. Шматок льоду розлетівся. Але я собі так прикинув, що він був десь сантиметрів 10 завтовшки і довжиною сантиметрів 40”.

Від удару у Володимира тріснув череп.

“Пацієнт поступив без свідомості, — розповідає 55-річний Василь Левицький, завідувач нейрохірургічного відділення Хмельницької міської лікарні. — Із переломом кісток черепа та внутрішньомозковим крововиливом. Травма важка. Він досі трохи дезорієнтований”.

Лікарі не виключають, що його доведеться оперувати.

“Я не пам’ятаю, чого, куди і з ким я йшов, — 50-річний Володимир Ксьондз через травму частково втратив пам’ять. Йому важко говорити. — Прийшов до тями в лікарні. Кажуть, на голову впала брила”.

Поряд із ним сидить цивільна дружина Оксана Марцинюк.

Адміністрація жеку говорить, що на будинку бурульок не було.

“Будинок чистий, — переконана 64-річна Алла Костюк, головний інженер жеку №7. — Кажуть, що то не бурулька впала. А з козирка на 10-му поверсі оббивали замерзлий сніг. А оббивати бурульки у нас немає засобів. Хлопці йдуть, просяться до квартир на верхніх поверхах і через вікна оббивають. Грошей на це нам не виділяють.

Оксана Марцинюк хоче позиватися до жеку:

“Але чоловік каже, щоб не подавала до суду. То я зараз не хочу його турбувати. Головне, щоб став на ноги”.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.