Новини України. 18 березня. Дніпропетровськ. У Дніпропетровську знімальну групу 9 каналу охоронці силою змусили покинути будівлю Червоногвардійської районної податкової інспекцій.

Черга в податкову розтягнулася на добру сотню метрів

Журналіст Ганна Мандрикіна у складі знімальної групи приїхала до податкової інспекції Червоногвардійського району знімати сюжет про величезні черги, які утворюються для подачі нової форми декларації з податку на доходи фізичних осіб, передбаченої Податковим кодексом.

За словами журналістки, у фойє будівлі податкових інспекцій під час зйомки зібралася черга з більш ніж 300 чоловік. Як розповіли співробітники каналу, троє охоронців, які відмовилися представитися, “почали виштовхувати знімальну групу, закривати камеру, кричати, робити все, щоб журналісти покинули приміщення”.

Охороні вдалося через 10 хвилин виставити знімальну групу на вулицю, при цьому вони повідомили, що все в податковій засекречене і запропонували знімати через скло.

Заступник начальника управління з питань масово-роз’яснювальної роботи ДПА у Дніпропетровській області Володимир Притискач заявив, що черги, які утворилися в податкових, – це проблема всієї України.

“По-перше, люди не звикли до подачі нової декларації, по-друге, менталітет наших людей, такий, що все треба подати в останній день”, – уточнив Притискач.

Черги з підприємців, що здають податкові декларації спостерігаються не тільки в Дніпропетровську, а й в інших регіонах України. У зв’язку з цим керівництво Державної податкової адміністрації прийняло рішення, що до 21 березня всі податкові інспекції будуть працювати з 8:00 до 21:00 без вихідних.

Нагадаємо, Державна податкова інспекція зобов’язала приватних підприємців щомісяця подавати звіти щодо наявності найманих працівників. Звіти повинні подавати й ті, у кого найманих працівників немає. Підприємці скаржаться, що через нововведення вони змушені годинами стояти в чергах до податкової.

Джерело Цензор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.