Новини світу. 18 березня. Британія. У британському місті Хастінг суд дозволив адвокату Gaby Hardwicke Solicitors направити відповідачу повістку через соціальну мережу.

facebook twitter
В Британії повістку в суд надіслали через Facebook

За словами юриста компанії Хіларі Торп, їй було вкрай складно зв’язатися з одним з боржників її клієнта традиційними способами. Вона згадала про Австралію, де Верховний суд дозволив використовувати соціальну мережу для передачі юридичних документів. Торп звернулася до суду міста Хастінгс для отримання такого ж дозволу. Про це пише Топ ньюз.

Як сказала Торп, повідомлення відповідача через Facebook буде абсолютно доречним, враховуючи, що він активно користується цією соціальною мережею. Суд схвалив її ініціативу.

“Приємно усвідомлювати, що судова система здатна освоювати нові технології. У нас були великі труднощі з врученням повісток. Можливість використовувати для цього Facebook дозволить просуватися справі швидше, а наш клієнт-кредитор зможе отримувати всю подальшу інформацію, щоб змусити боржника розрахуватися “, – вважає адвокат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.