Новини України. 12 березня. Експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти й нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної галузі на засіданні 11 березня встановила граничні рекомендовані ціни на бензин А-95 – 9,5 гривні/літр, дизельне паливо – 9 гривень/літр.

бензин
Максимальна ціна на А-95 - 9,5 грн., ДП - 9 грн.

Про це сказано в повідомленні міністерства енергетики й вугільної промисловості.

“Ухвалено рішення про встановлення верхньої межі цінового коридору в розмірі, що не перевищує 9,5 гривні/літр на бензин А-95 й 9,0 гривень/літр – на дизельне паливо“, – сказано в повідомленні.

На думку міністра енергетики й вугільної промисловості Юрія Бойка, на сьогодні настав момент, коли не можна використати ситуацію із зростанням цін на нафту у світі, для того, щоб одержувати надприбуток.

У повідомленні не зазначений період, на який встановлені граничні ціни.

При цьому експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти й нафтопродуктів уповноважена встановлювати граничні ціни лише на найближчу декаду.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Микола Азаров допускає можливість введення механізму закриття автозаправних станцій у разі необґрунтованого підвищення ними цін на паливо.

Антимонопольний комітет планує 14-18 березня завершити розслідування справи за фактом різкого підвищення цін на бензин марок А-95 й А-92 наприкінці 2010 і на початку 2011 років з боку основних операторів ринку.

Середні роздрібні ціни на нафтопродукти в п’ятницю, 11 березня, порівняно із четвергом, 10 березня, підвищилися на 1-1,2%, або на 9-10 копійок до 8,65-9,50 гривні/літр.

В Україні діють понад 6 тис. АЗС.

За матеріалами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.