Новини технологій. 1 березня. Американський стартап ecoATM розробив унікальні автомати, що приймають використану електроніку, мобільні і плеєри, у всіх бажаючих.

ecoATM
EcoATM міняє стару мобілку на гроші

В обмін на старі мобільні телефони, ноутбуки та інші пристрої автомат видає людям готівкові гроші, без експертиз і очікувань.

В даний час на території США діють 15 подібних автоматів. Всі вони встановлені поблизу штаб-квартири ecoATM – на півдні Каліфорнії.

Як розповідають інженери «маленької переробної станції», автомат, названий так само, як і компанія, ecoATM, визначає цінність пристрою за ступенем його зношеності, а також зчитує його програмне забезпечення, використовуючи складні комп’ютерні алгоритми. Після того як машина досліджує товар – зламаний мобільний телефон, обридлий плеєр або стару ігрову приставку – клієнт отримує гроші, без зволікань і необхідності шукати покупця «електронного мотлоху».

За один рік роботи ecoATM переробив 50 тисяч електронних пристроїв. Компанія-виробник, що має $14 млн для того, щоб зробити свій проект прибутковим і успішним, має намір в найближчому часі поширити свій автомат по всій Америці. Протягом декількох тижнів інноваційний автомат з’явиться біля офісів Google і Microsoft.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.