Новини політики. 18 березня. Грищенко обіцяє виконувати резолюцію Радбезу ООН з Лівії.

Костянтин Грищенко
Грищенко підтримав резолюцію РБ ООН

Українські політики позитивно оцінють резолюцію Ради безпеки ООН з Лівії і мають намір її неухильно виконувати, заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

“Найголовніше – резолюція стимулює сторони конфлікту до діалогу. Ми закликаємо лівійців усвідомити, що доля їх країни в їх власних руках. Кровопролиття мусить бути зупинене”, – сказав він сьогодні, виступаючи перед студентами Київського інституту міжнародних відносин.

Грищенко зазначив, що резолюція забороняє будь-яку військову окупацію Лівії і дозволяє державам вживати заходів для захисту цивільних осіб та населених пунктів, які знаходяться під загрозою атаки.

Глава МЗС підкреслив, що пріоритетом для України залишається порятунок українських громадян, і тому дуже важливо, що в умовах безпілотної зони над Лівією зберігається можливість проведення гуманітарних операцій, зокрема, з метою евакуації.

Нагадаємо, що резолюція Ради безпеки ООН, прийнята в ніч на п’ятницю, передбачає закриття повітряного простору для лівійської авіації та можливі бойові дії за винятком застосування міжнародних наземних сил.

Джерело Точка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.