Новини України. 20 березня. Київ. Фото. Відео. Вчора братство «Партизан» провело акцію на захист українських футболістів під назвою «Нам не потрібен такий футбол!».

Нам не потрібен такий футбол!

Акція направлена проти засилля темношкірих в проекті «Команда мрії», що транслюється на телеканалі «Інтер».

“Співорганізатор проекту Савік Шустер заявляє, що вони мали намір створити команду української мрії та об’єднати Україну довкола неї. Якщо це дійсно так, то яке мають до цього відношення темношкірі?”, – висловлюють свою позицію партизани.

Перед базою відпочинку «Динамо» в Кончі-Заспі автобус з учасниками реаліті-шоу зустрів натовп невдоволених мітингувальників. До протестуючих українців одразу ж був змушений вийти виправдовуватись Савік Шустер. Не знайшовши, що сказати у відповідь, окрім банальних «я не согласен», Шустер разом з футболістами пішли геть. Обурений такою втечею натовп, закинув їм у слід свої транспаранти.

“Якщо організатори проекту хотіли показати толерантність, тоді потрібно було вигнати з проекту всіх українців, а на їх місце взяти циган, негрів, арабів і китайців”, – стверджують протестувальники.

“Національна збірна України, чи альтернативна народна національна збірна, як того хотіли організатори, мають бодай виглядати українцями. Це один із спортивних символів держави на який всі споглядають. Чи буде нам приємно дивитися на синьо-жовтий прапор на який наклеєна чорна смужка?”, – роздумують ініціатори акції.

 

Джерело Братство “Партизан”

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.