Новини спорту. 9 березня. За три хвилини до золота. На чемпіонаті світу в російському Ханти-Мансійську українська біатлоністка Віта Семеренко виграла бронзову медаль в індивідуальній гонці на 15 км.

Віті Семеренко не вистачило 3-ох хвилин до золота

Віта Семеренко стартувала останньою з українок під 86 стартовим номером. На першому ж колі Віта один раз промахнулася на стрільбі , але стала найшвидшою на трасі. Друге і третє коло українка пройшла без промахів і як підсумок друга з відставанням в 23 секунди від лідера.

Остання стрільба стала для Семеренко справжнім випробуванням: перші три вистріли і зразу два промахи. В решту мішеней Віта влучила. Загалом українка допустила три промахи, програвши переможниці шведці Хелені Екхольм (чиста стрільба) майже 3 хвилини, а німкені Тіні Бахманн (2 промахи), яка завоювала «срібло», 36 секунд.

У боротьбі за третю позицію Семеренко зуміла випередити на 9 секунд білоруську біатлоністку Надію Скардіно (1 промах).

Валя Семеренко теж претендувала на медалі, але допустивши два промахи на останній стрільбі (всього – чотири), фінішувала 11-ю. Стільки ж мішеней не закрила Наталія Бурдига, зайнявши 18-е місце. А Олена Підгрушна з п’ятьма промахами розташувалася на 24-му рядку.