Новини України. 30 березня. Україна віддаляється від Євросоюзу, оскільки українська влада гальмує підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Україна, ЄС
Через чинну владу Україна віддаляється від Євросоюзу

Про це заявив на “Українському Саміті 2011” на тему “Чи можна запровадити справжні реформи?”, організованому The Economist Group, заступник голови партії “Батьківщина” Григорій Немиря.

На його думку, треба зробити все необхідне, щоб Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом було підписано вже цього року.

“Ми втрачаємо можливості. Уряд, який оголосив про стабільність, який має більшість у парламенті та говорить в один голос з президентом, не може скористатися перевагами цієї стабільності, яка все більше нагадує стагнацію”, – сказав Немиря.

На його переконання, Україна віддаляється від ЄС.

“Не здійснюються справжні реформи. Гальмується підписання Угоди про асоціацію з ЄС“, – наголосив “бютівець”.

У свою чергу посол Німеччини в Україні Ганс-Юрґен Гаймзьот підкреслив, що “деякі тенденції та недалекоглядна політика чинної влади” можуть віддалити Україну від підписання Угоди про асоціацію та про поглиблену зону вільної торгівлі з ЄС.

“Якщо це трапиться – це буде найбільшою помилкою уряду. ЄС готовий сприяти Україні у підписанні цих угод”, – запевнив німецький дипломат.

Джерело Газета.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.