Новини світу. 12 березня. Уряд України готовий надати усю необхідну допомогу Японії, що постраждала від стихійного лиха

Українські рятувальники готові допомогти Японії

На виконання Указу Президента України Віктора Януковича МНС України готове оперативно направити необхідну допомогу до Японії, яка постраждала від стихійного лиха, повідомляє прес-служба Міністерства.

До готовності вилетіти у зруйновану країну приведені загін рятувальників зі спеціальним обладнанням для роботи в районах, постраждалих від землетрусу. Загалом 45 осіб. А також собаки, навчені шукати людей під завалами.

Міністерство спорядило гідропневматичне рятувальне обладнання і засоби малої механізації, що дозволяють здійснювати розрізання металевих конструкцій та піднімати бетонні плити великої ваги. Зібрані комплекти альпіністського спорядження і засоби освітлення. Крім того, у разі потреби працювати у зоні, ураженій радіаційними викидами, загін оснащений засобами радіаційно-хімічної розвідки та захисту, йдеться в повідомленні.

Всі пропозиції про надання допомоги через МЗС України передані до Посольства Японії в Україні. В разі звернення офіційного Токіо, Уряд невідкладно направить усі необхідні засоби порятунку людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.