Новини України. 28 березня. Представники Ради підприємців України 26 березня передали до Кабінету Міністрів звернення до Прем’єр-міністра за результатами Всеукраїнського автомобільного маршу протесту, який тривав в країні з 21 до 25 березня.

Микола Азаров
Азарова просять зробити сприятливе для підприємці законодавство

Автори звернення вимагають від керівника уряду переглянути стратегію відносин уряду з економічно активною частиною суспільства, відмовитися від практики ставлення до малого і середнього бізнесу, як до ворогів і злочинців, передає ЛігаБізнесІнформ.

“Ми звертаємося до Вас як до керівника Кабінету міністрів, з вимогою зупинити цей терор проти підприємців і взяти під особистий контроль ситуацію, що склалася в економіці через тиск контролюючих органів. Від цієї ситуації вже постраждало соціальне забезпечення громадян, наповнення бюджету, післякризове відновлення економіки , взаємини з інвесторами”, – пишуть представники Ради підприємців України у зверненні.

Автори і підписанти звернення вимагають переглянути підхід до законодавчих ініціатив уряду.

“Ми вважаємо, що направляти на розгляд парламенту ініціативи, розроблені кабінетними чиновниками, які зовсім втратили зв’язок з реальністю – неприпустимо. Закони повинні розроблятися при реальній, а не декоративній участі тих, для кого вони пишуться – людей праці, підприємців, громадських організацій” , – йдеться в документі.

Учасники Всеукраїнського автомобільного маршу протесту закликають прем’єр-міністра підтримати пакет законодавчих ініціатив, розроблений Радою підприємців України, і внесених на розгляд Верховної Ради Наталею Королевською. Мова йде про:

– Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва “(№ 8276), який повністю відповідає інтересам розвитку економіки і держави;

– Поправки до Податкового кодексу, які дозволять відносити до валових витрат юридичних осіб товари і послуги підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування (законопроект № 8217-2), таким чином уникнувши ліквідації близько двохсот тисяч малих підприємств;

– Поправки до Податкового кодексу щодо спрощення податкової звітності (законопроект № 8217-3);

– Зміни до закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (законопроект N8287), що звільняють від сплати єдиного соціального внеску тих, для кого цей закон створив непідйомний вантаж – пенсіонерів та інвалідів.

У зверненні підкреслюється, що згаданий пакет документів є “справжніми народними реформами”, адже в їх обговоренні реально брали участь понад 200 організацій і профспілок підприємців, дійсно проводилося їх широке обговорення в мережі Інтернет, відбувалися публічні масові громадські слухання в усіх регіонах.

“Мета цих ініціатив – захистити малий і середній бізнес в Україні, зберегти ще існуючі робочі місця і створити нові, сприяти розвитку економіки і збільшення соціальних стандартів”, – йдеться у зверненні.

Також Рада підприємців України вимагає негайно відреагувати на репресії з боку правоохоронних органів відносно учасників “податкового Майдану”.

Звернення, підписане представниками Ради підприємців України, які брали участь у Всеукраїнському автомобільному марші протесту, було зареєстровано в приймальні Кабінету міністрів під вхідним номером 41КО-015551/18.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.