Новини економіки. 14 березня. Київ. 26-28 травня 2011 року Київською міською державною адміністрацією буде проведено Перший міжнародний бізнес-форум міста Києва, який стане масштабним проектом столичної влади щодо налагодження конструктивного співробітництва з бізнесом.

У Києві вперше відбудеться міжнародний бізнес-форус

Організаційний комітет з підготовки та проведення Форуму очолив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. До організаційного комітету також увійшли перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, заступники голови Руслан Крамаренко та Олександр Пузанов, начальник Головного управління економіки та інвестицій Ігор Довбань, начальник Головного фінансового управління Володимир Репік та начальник Управління міжнародних зв’язків Тарас Голота.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Руслана Крамаренка, основною метою Форуму є сприяння у пошуку та залученні інвестицій вітчизняних та зарубіжних компаній для впровадження на території міста ефективних рішень, які сприятимуть соціально-економічному розвитку Києва.

«Зараз місто активно працює над тим, щоб повернути довіру інвестора, яка була втрачена за останні роки. Для цього ми переглядаємо результати старих інвестиційних конкурсів, які не реалізуються. Нові інвестиційні проекти, які виносяться на конкурси, проходять через спеціальну комісію, до складу якої у рівному співвідношенні увійшли представники профільних управлінь та депутати від різних політичних сил», – зазначив він.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.